Reklama

Rejestrując firmowe konto w serwisie uzyskują Państwo dostęp do systemu promocji swoich usług i produktów w serwisie ogryzek.pl.

Przygotowaliśmy dla Państwa specjalny system do zarządzania banerami. Wybierając kategorie oraz lokalizacji dla swojej reklamy, można targetyzować grupę odbiorców, dzięki czemu reklama staje się skuteczniejsza.

To się opłaca!

Korzystanie z naszego serwisu, jak również pełna prezentacja oferty jest w 100% darmowa, a zatem nie muszą Państwo płacić aby prezentować efektywnie swoją ofertę na naszym portalu. Jednakże chcąc wyróżnić swoje ogłoszenie, sklep lub przekierować naszych użytkowników na Państwa stronę internetową istnieje taka możliwość. Jako że na portalu nie znajduje się nachalna reklama mogą Państwo być pewni że wykupiona reklama przyciągnie wzrok i pozwoli na efektywne prowadzenie kampanii reklamowej.

Prowadzimy również dostosowane do klienta kampanie reklamowe, których szczegóły omawiane są indywidualnie. W celu omówienia takich propozycji prosimy o kontakt z naszym biurem reklamy za pomocą maila reklama@ogryzek.pl